متخصص سئو کیست؟

متخصص سئو
آزانس دیجیتال مارکتینگ نسخه اصلی | تعریف متخصص سئو

متخصص سئو کیست؟ چگونه بسنجیم که شخص یا شرکت سئو‌کار مد نظر ما به اندازه کافی در شغل خود مهارت دارند؟

شرکت هایی که وب سایت آنلاین دارند، به خوبی  می دانند که قرار دادن سایت به بهترین شکل ممکن در موتورهای جستجو چقدر دشوار است. اما آگاهی از سختی کار سئو، بر همه پوشیده نیست.

سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو تضمین می کند که وب سایت ها به گونه ای بهینه شده اند که جایگاه خود را در صفحه اول موتور جستجوی مربوطه پیدا کنند.

کارشناسان سئو مخاطبین مناسب برای این زمینه از فعالیت هستند. آنها اطمینان حاصل می کنند که محتوای وب سایت مربوطه صحیح است و آن را در فواصل زمانی منظم بررسی می کنند تا از به روز بودن آن اطمینان حاصل کنند.

 

متخصص سئو کیست؟
بهترین کارشناس سئو کیست و چه توانایی هایی باید داشته باشد؟

کار یک متخصص سئو چگونه است؟

کارشناس سئو در واقع یک حرفه نیست. بلکه در رشته خود متخصص است. کارشناسان سئو عواملی را تجزیه و تحلیل می کنند که تحت آن ها می توان وب سایت را به بهترین شکل یافت. این عوامل بر بسیاری از زمینه ها تأثیر می گذارد – هم تحریریه و هم فنی.

قبل از طراحی یک وب سایت، کارشناس سئو بررسی می کند که تحت چه شرایطی و با چه عبارت های جستجویی وب سایت در نهایت می تواند آنلاین شود.

تضمین کیفیت نیز بخشی از حوزه مسئولیت متخصص سئو است. این بدان معنی است که کارشناس سئو در فواصل زمانی معینی محل قرارگیری وب سایت در موتور جستجو را بررسی و تجزیه و تحلیل می کند و همیشه رقابت را زیر نظر دارد.

چگونه یک متخصص سئو شویم؟

دانش انفورماتیک کسب و کار برای کارشناسان سئو مفید است. زیرا ایجاد وب سایت یک مقوله جداگانه است که اصول اولیه مطالعات شما را می توان به خوبی در آن اعمال کرد. علاوه بر این، به عنوان یک متخصص سئو، باید وب جهانی را به عنوان یک ابزار کار درک کنید و بدانید که موتورهای جستجو چگونه کار می کنند. تجزیه و تحلیل و فیلتر کردن کلمات کلیدی نیز نیازمند دانش زبان انگلیسی است.

هر کسی که به عنوان یک فریلنسر کار می کند باید مهارت های ارتباطی خوبی داشته باشد، زیرا ارتباط با مشتری نقش مهمی ایفا می کند. برای استخدام در یک شرکت بزرگ یا در آژانس ها، توانایی کار تیمی را نباید از دست داد.

حقوق کارشناسان سئو در سال 1401

طبق یک بررسی در شرکت های داخلی، عوامل مختلفی بر سطح حقوق تأثیر می‌گذارند. از جمله، تجربه حرفه ای، دانش ویژه و سطح آموزش در نظر گرفته می شود اما:

  • افراد شروع کننده کار به عنوان متخصص سئو سالانه به طور متوسط ​​48 میلیون تومان درآمد دارند.
  • به عنوان یک مشاور جوان SEO، بین 48 تا 60 میلیون تومان درآمد داشته باشند
  • هر فردی با چندین سال تجربه حرفه ای می تواند انتظار حقوقی بین 60 تا 100 میلیون تومان در سال داشت.
  • یک مشاور ارشد سئو می تواند سالانه معادل حداقل 100 تا 150 میلیون تومان درآمد داشته باشد.

با این وجود ممکن است اشخاصی به صورت فریلنسری برای خود پروژه‌های سئو داشته باشند و درآمد آنان متفاوت‌تر از مقادیر بالا باشد.

آموزش سئو در نسخه اصلی
حقوق دریافتی متخصصین سئو چقدر است؟

استخدام برای کارشناسان سئو

استخدام برای کارشناسان سئو هر سال در حال افزایش است. دلیل آن هم اینست که بیزنس من های زیادی متوجه اهمیت سئو شده اند. از این رو با زیاد شدن تقاضا، برای عرضه برابر، شرکت ها در حال گزینش و استخدام متخصصین سئو هستند.

  1. اگر به دنبال شغلی آینده‌دار هستید، سئوکار بودن میتواند گزینه مناسبی باشد.
  2. در صورت تمایل به کارآموزی و آموزش سئو، میتوانید با آژانس نسخه اصلی در ارتباط باشید.
  3. افرادی هم که متخصص سئو هستند، میتوانند جهت ارسال رزومه به واتس اپ پشتیبانی مراجعه نمایند.
امتیاز خود را ثبت کنید

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here