بهترین روش های سئو کلاه خاکستری برای سایت

بهترین روش برای سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری مجموعه ای از استراتژی ها و تکنیک های سئو است که به بازاریابان وب اجازه می دهد تا سایت خود را در بین بهترین نتایج جستجو قرار دهند. همانطور که برخی از بازاریابان وب آن را می شنوند، این رسانه خوشحال کننده بین کلاه سفید و کلاه سیاه است. که او را به مجموعه ای از تاکتیک ها تبدیل می کند که توسط مطالب منتشر شده گوگل تعریف نشده است.

در زمینه بازاریابی وب، بهینه سازی سایت ها برای موتورهای جستجو از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا بازدید کنندگان تمایل دارند به اولین لینک هایی که در نتایج ظاهر می شوند اعتماد کنند. برای بهینه سازی یک وب سایت برای اهداف بازاریابی می توان از چندین تکنیک استفاده کرد. اما در حالی که برخی از استراتژی های سئو خوب هستند، برخی دیگر بد هستند و شما باید بتوانید تفاوت را تشخیص دهید.

در این مقاله به طور خاص شما را با تکنیک های مختلف سئو کلاه خاکستری آشنا می کنیم و در عین حال بر پیوند بین آنها و سایر استراتژی های سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه تاکید می کنیم.

سئو کلاه خاکستری چیست؟

به طور کلی چهار استراتژی اصلی در سئو سایت وجود دارد. این کلاه سفید است که تکنیک های ارجاع قانونی را دارد مانند:

و اما کلاه سیاه همانطور که از نامش پیداست مجموعه ای از تکنیک های سئو کاملا غیرقانونی است. اینها اقدامات سیاه SEO هستند که توسط برخی از SEO ها برای دستکاری الگوریتم های گوگل و قرار گرفتن در SERP ها استفاده می شود. در واقع سئو کلاه خاکستری یک تکنیک سئو است که بین سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید قرار می گیرد.

برخلاف سئو کلاه سفید، اغلب روشها توسط گوگل جریمه می شود.

سئو کلاه خاکستری چیست

برخی از تکنیک های در نظر گرفته شده کلاه خاکستری عبارتند از:

  • خرید دامنه های منقضی شده
  • پنهان کاری
  • PBN یا شبکه های سایت های خصوصی
  • خرید بک لینک
  • چرخش محتوا

سئو کلاه خاکستری برای چیست؟

مانند سئو کلاه سفید و کلاه سیاه، سئوی کلاه خاکستری هدف قرار دادن یک وب سایت به خوبی در صفحات نتایج موتورهای جستجو است. با این حال، اگر تعداد زیادی از سایت ها از این تکنیک استفاده نمی کنند، به این دلیل است که به دست آوردن ارجاع پایدار در طول زمان دشوار است. استفاده از تکنیک‌های کلاه خاکستری می‌ تواند به سرعت، اما فقط در کوتاه‌ مدت، ترافیک شما را به وب‌ سایتتان برساند.

علاوه بر این، خطر ایندکس شدن توسط گوگل زیاد است. در واقع، سایت شما ممکن است در هر زمان توسط گوگل از فهرست خارج شود. به همین دلیل است که ما هرگز روش های سئو خاکستری یا سیاه را توصیه نمی کنیم. در واقع، برای به دست آوردن موقعیت پایدار در موتورهای جستجو، سئو کلاه سفید بدون شک بهترین جایگزین است.

چرا روش سئو کردن به صورت کلاه خاکستری مهم است؟

توجه به این نکته مهم است که سئو کلاه خاکستری به خودی خود یک تکنیک “غیرقانونی” نیست. این سئو کلاه سیاه یا سئو کلاه سفید نیست، بلکه در مورد داشتن تعادل مناسب بین تکنیک های به اصطلاح “سفید” و تکنیک های به اصطلاح “سیاه” است. اگر کار به طور کلی توسط ارجاع دهنده سئو به خوبی انجام شود، سایت شما مورد خشم گوگل قرار نخواهد گرفت. یافتن این سازش زیبا بین این دو سیستم مرجع طبیعی در واقع شامل انجام سئو کلاه سفید اما با استفاده از تکنیک‌های متقلبانه و کمتر مرسوم سئو کلاه سیاه است.

سئو کلاه خاکستری برای سئو در محدوده ممکن در واقع توسط موتورهای جستجو قابل تحمل است.

بهترین تکنیک های سئو خاکستری کدامند؟

بین سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه، سئو کلاه خاکستری هدفش این است که هر از گاهی از موانع عبور کند تا به بهترین نحو موقعیت یک وب سایت را بهینه کند. بیش از 2 میلیارد وب سایت در جهان ارجاع داده شده است، که به بیش از یک روش دشواری به دست آوردن موقعیت بهتر برای ارجاع طبیعی باکیفیت سریع و در عین حال رعایت تمام قوانین تحمیل شده توسط موتورهای جستجو را نشان می دهد.

روش های کلاه خاکستری چیست؟

اولین قدم مهم ترین است، شما باید سایت هایی را انتخاب کنید که پیوندی که به سایت شما اشاره می کند مرتبط باشد اما رتبه صفحه (PR) بسیار بالایی ندارند، مانند یک سایت آموزشی یا یک سایت دولتی. سپس باید مدیریت شبکه سایت های خود را به گونه ای تنظیم کنید که لینک های سایت شما بدون خرید در تعداد زیادی در سایت توزیع شود.

سئو کلاه خاکستری با توافق با گوگل از تمام تکنیک های سئو سفید استفاده می کند و بنابراین از یک چرخش 360 درجه استفاده می کند. وب مسترها از برچسب ها استفاده می کنند، کلمات کلیدی را در استراتژیک ترین مکان ها برای بهینه سازی قرار می دهند و همچنین از بک لینک های با کیفیت استفاده می کنند.

روش سئو کلاه خاکستری
بهترین روش های سئو کلاه خاکستری برای سایت

چگونه سئوی خود را با سئو خاکستری تقویت کنیم؟

برای تقویت سئو با سئو خاکستری، می توانید از تکنیک های ذکر شده استفاده کنید. با این حال، مطمئن شوید که از آنها کم استفاده کنید تا از پنالتی گوگل در امان باشید. برای تقویت سئو سایت خود موارد زیر را به کار ببرید:

  • ارائه محتوای با کیفیت، منحصر به فرد و هدف گرا
  • یک شبکه داخلی خوب برای هر سایت مورد نیاز است
  • می توانید تصاویر جذاب و بهینه سازی شده را اضافه کنید
  • پیوندهایی به نام دامنه منقضی شده خود ایجاد کنید
  • از لنگرهای پیوند بیش از حد بهینه شده اجتناب کنید

چگونه روی سئو سایت خود کار کنیم؟

وقتی کسب و کاری را اداره می کنید، می دانید که برای رسیدن به اهداف خود باید همیشه یک قدم جلوتر از رقبا باشید. برای کار بر روی تصویر برند خود و به دست آوردن دیده شدن، باید با داشتن یک حضور دیجیتال پیشرو، شانس را در کنار خود قرار دهید. در واقع، چه اقلامی را بفروشید یا خدمات خود را ارائه دهید. ناگفته نماند که باید سایتی با مرجع مناسب داشته باشید که به خوبی در کلمات کلیدی مرتبط قرار گرفته باشد. اگر می خواهید درباره استراتژی اتخاذ شده برای ایجاد کسب و کار خود در آینده بیشتر بدانید، می توانید به خواندن ادامه دهید. ما همه چیز را در نسخه اصلی به شما می گوییم.

5/5 - (3 امتیاز)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here