افزایش سرعت سایت

سرعت بارگذاری سایت و افزایش سرعت سایت

همه چیز درباره ی سرعت بارگذاری سایت و افزایش سرعت سایت

سرعت بارگذاری سایت شما یک پارامتر بسیار مهم برای رتبه بندی موتورهای جستجو است. ما یک تست سرعت وب سایت ایجاد کردیم تا بتوانید سرعت بارگذاری سایت خود را تجزیه و تحلیل کنید. می توانید از آن برای افزایش سرعت بارگذاری منابع خود استفاده کنید و بفهمید که چه چیزی باعث کندی سایت شما می شود.

“هیچ کس یک وب سایت کند را دوست ندارد قطعا این موضوع را همه می دانند”.

ما این تست سرعت وب سایت را برای کمک به تجزیه و تحلیل سرعت بارگذاری وب سایت خود ساخته ایم. این تست برای کمک به سریع ‌تر شدن سایت شما با شناسایی اینکه یک صفحه وب سریع، کند، بیش از حد بزرگ و غیره است، طراحی شده است. ما سعی کرده ایم آن را هم برای متخصصان و هم برای تازه کارها مفید کنیم.

به طور خلاصه، ما می‌ خواستیم که ابزاری با کاربری آسان برای افزایش سرعت سایت شما ایجاد کنیم که به مدیران وب و توسعه‌ دهندگان وب در همه جا کمک ‌کند تا عملکرد وب‌ سایت خود را بهینه کنند.

تست سرعت بارگذاری سایت چیست؟

سرعت بارگذاری وب سایت خود را بررسی کنید. سرعت صفحه یک عامل مهم در رتبه بندی موتورهای جستجو و موفقیت کلی سایت است. صفحاتی که بارگذاری آنها بیش از 5 ثانیه طول می کشد، ممکن است تا 50 درصد از کاربران را از دست بدهند. صفحات وب سریعتر منجر به ترافیک بیشتر، تبدیل بهتر و افزایش فروش نسبت به صفحات بارگذاری کندتر می شود.

تست افزایش سرعت سایت
سرعت سایت برای رتبه بندی موتورهای جستجو بسیار مهم است

استفاده از تست سرعت وب سایت آسان است و برای کاربران مبتدی و با تجربه تر مناسب است. با این سرعت سنج رایگان این فرصت را به دست می آورید تا در مورد نقاط ضعف سایت خود که از افزایش سرعت بارگذاری صفحه جلوگیری می کند مطلع شوید. ما قصد داشتیم یک ابزار عالی برای آزمایش سرعت وب سایت ایجاد کنیم و به مدیران وب و توسعه دهندگان وب کمک کنیم تا عملکرد وب سایت را بررسی کنند. و ما این کار را کردیم!

بیایید نگاهی دقیق تر به دلایل کندی بارگذاری سایت شما بیندازیم. از ابزار ما برای بررسی شاخص‌های کلیدی سرعت منبع خود استفاده کنید زیرا این مشکل زمانی است که صفحات سرعت بارگذاری آهسته دارند که باید برطرف شود. به عنوان مثال ممکن است سایت شما امکان 32% احتمال نرخ پرش پس از 3 ثانیه تاخیر در زمان بارگذاری صفحه را داشته باشد یا اگر بارگذاری صفحه بیش از 3 ثانیه طول بکشد، 40٪ از مشتریان شما وب سایت را ترک می کنند. پس به شما تاکید می کنیم حتما و حتما سرعت بارگذاری سایت خود را چک کنید و از آن اطلاع کافی را داشته باشید.

چرا سرعت بارگذاری وب سایت اهمیت دارد؟

تحقیقات گوگل نشان می دهد که زمان بارگذاری صفحه از 1 ثانیه به 5 ثانیه، احتمال پرش را 107 درصد افزایش می دهد. بیایید ببینیم چه چیزی بر نرخ بارگذاری سایت تأثیر می گذارد و چرا باید زمان پاسخگویی سرور (TTFB) را کاهش دهید. اما در ابتدا باید سرعت صفحه را بررسی کنید.

مشتریان بیشتری دریافت کنید، اکثر کاربران امروزی دقیقا از طریق تلفن های هوشمند از وب سایت ها بازدید می کنند و شما باید مراقب باشید که به این مخاطبان از مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنید.

بهبود تجربه کاربر کد صفحه پیچیده منجر به بارگذاری کندتر می شود. سایت های حجیم را در گذشته رها کنید و به بهینه سازی کد سایت خود ادامه دهید. بنابراین می توانید عملکرد سایت خود را به میزان قابل توجهی تسریع کنید.

حفظ کاربران برای جلب توجه مشتری کافی نیست، زیرا هنوز باید حفظ شود. توجه داشته باشید که اگر صفحات سایت شما به سرعت بارگذاری شود، در این صورت احتمال خروج کاربر از منبع در برخی مواقع کاهش می یابد. پس تا می توانید سایت خود را بهینه کنید به عنوان مثال برای قرار دادن تصاویر در سایت تان حتما حجم آنها را کاهش دهید و البته از تصاویر با کیفیت استفاده کنید.

تبدیل‌های بیشتری دریافت کنید هرچه منبع شما سریع‌تر بارگیری شود، می‌ توانید از خریدارانی که پس از مشاهده صفحه اول سایت شما را ترک نکرده‌اند، تبدیل‌های بیشتری دریافت کنید.

اهمیت برای سئو سرعت صفحه واقعا بر سئو تاثیر می گذارد. این یک عامل رتبه بندی است. اما این مهم ترین عامل نیست و تنها در ترکیب با عوامل دیگر بر رتبه سایت تاثیر می گذارد.

 

آیا نمی دانید چگونه سرعت وب سایت خود را به صورت رایگان بررسی کنید؟

با تست سرعت صفحه اطلاعات دقیقی در مورد سرعت بارگذاری و اندازه صفحه دریافت کنید. با ما، می توانید نتایج را در یک فایل PDF صادر کنید، پیوندی به داده ها را به اشتراک بگذارید، یا اطلاعات را در کلیپ بورد کپی کنید.

تست سرعت صفحه وب یک راه بسیار راحت برای دریافت نتایج تست و مقایسه آنها با نشانگرها پس از رفع اشکالات در سایت شما است. آژانس دیجیتال مارکتینگ نسخه اصلی به شما میزبانی وب با بهترین تضمین سرعت وب سایت را پیشنهاد می دهد. سرعت بارگذاری وب سایت را با ما تست کنید! از گزینه سرعت استفاده کنید اما با کیفیت

عیب یابی نکات بهینه سازی سرعت وب سایت را چگونه انجام دهیم؟

تست سرعت بارگذاری وب سایت می تواند نرخ وب سایت شما را بهبود بخشد. در اینجا برخی از رایج ترین مشکلاتی که از بارگذاری سریعتر سایت ها جلوگیری می کند و منجر به از دست دادن مشتریان بالقوه می شود، آورده شده است. ما این نکات را جمع آوری کرده ایم تا بدانید برای بهبود عملکرد منابع خود از کجا شروع به کار کنید. اینها نکات ساده ای هستند که حتی افراد مبتدی نیز می توانند انجام دهند. به نکات عیب یابی توجه کنید و بدون زحمت زیاد سایت خود را افزایش دهید. حتما موارد زیر را برای رفع عیب یابی در سایت خود چک کنید:

  • بررسی کنید که آیا CDN فعال است یا خیر
  • تم و افزونه های خود را به روز کنید
  • GTMetrix
  • WebPageTest
  • تنظیمات jetpack
  • پلاگین های عملکردی
  • غیر فعال کردن پلاگین ها
  • ذخیره‌سازی صفحه
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *