پنالتی گوگل چیست و چرا سایت توسط گوگل جریمه میشود؟

پنالتی گوگل

پنالتی گوگل بسیار شبیه به جریمه های ورزشی است. در هسته خود، آنها برای مجازات وب سایت هایی طراحی شده اند که کار اشتباهی انجام داده اند. این جریمه‌ها همیشه به‌صورت دستی اعمال نمی‌شوند، و ممکن است بر روی وب‌سایت‌هایی که توسط کسانی ساخته شده‌اند که نمی‌دانند چه اشتباهی انجام داده‌اند، تأثیر می‌گذارند، اما همچنان می‌توانند بر عملکرد سئو یک سایت در نتایج جستجو و فراتر از آن تأثیر بگذارند.

با آژانس دیجیتال مارکتینگ نسخه اصلی همراه باشید تا در خصوص جریمه گوگل یا همان پنالتی شدن سایت از نتایج جستجو بیشتر بدانید.

پنالتی گوگل

پنالتی گوگل چیست؟

جریمه های گوگل مجازات ها یا اثرات منفی هستند که به رتبه بندی یک وب سایت در نتایج گوگل لطمه می زند یا حتی آنها را به طور کامل از نتایج جستجو حذف می کند. اگر گوگل مشکوک باشد که یک وب سایت خط‌مشی‌های خود را نقض کرده یا از تکنیک‌های سئو کلاه سیاه استفاده می‌کند، ممکن است جریمه‌ای صادر کند. گوگل جریمه ها را به صورت دستی و همچنین الگوریتمی اعمال می کند.

پنالتی گوگل به معنای دردسر است

جریمه گوگل به این معنی است که سایت شما یا دیگر در نتایج جستجو فهرست نشده است یا رتبه شما برای کلمات کلیدی مورد نظر شما به شدت کاهش یافته است.

وقتی سایت شما توسط گوگل جریمه می شود، مخاطب هدف شما نمی تواند شما را پیدا کند. و هنگامی که برای مخاطب هدف خود نامرئی هستید، ترافیک سایت و در نهایت درآمد شما کاهش می یابد.

پنالتی شدن، ممکن است برای هر وب سایتی اتفاق بیفتد. جریمه گوگل می تواند نتیجه تلاش های خوب و صادقانه برای بهبود رتبه سایت شما باشد. اما به محض دریافت جریمه گوگل، بازگرداندن رتبه خوب خود و بازگشت به لطف گوگل آسان نیست.

نسخه اصلی می تواند به شما کمک کند تا از جریمه شدن توسط Google در امان باشید. ما یک تیم اختصاصی داریم که سایت شما را بررسی می کند و تغییرات لازم را انجام می دهد تا دوباره شما را در صدر نتایج موتورهای جستجو قرار دهد.

اگر میخواهید سایت شما پنالتی نشود:

بازاریابان متخصص اینترنتی نسخه اصلی با الگوریتم‌های دائماً در حال تغییر گوگل آشنا می‌شوند تا سایت شما همیشه در وضعیت خوبی قرار داشته باشد و در خطر حذف شدن از نتایج جستجو نباشد.

به عنوان یک سرویس پیشرو بازیابی جریمه گوگل، ما می دانیم که موتورهای جستجو چه چیزی را دوست دارند ببینند. خدمات بازیابی جریمه ما به طور خاص طراحی شده است تا شما را به امتیازات خوب Google برگرداند تا وب سایت شما در نتایج جستجو نمایش داده شود و کسب و کار شما بتواند به رشد خود ادامه دهد.

چرا سایت ها توسط GOOGLE جریمه می شوند؟

وظیفه گوگل ارائه مرتبط ترین نتایج جستجو است.

از دیدگاه گوگل، هر وب سایتی که سعی در دستکاری نتایج جستجو داشته باشد به محصول گوگل آسیب می رساند. اگر گوگل نتایج غیر مفیدی را ارائه دهد یا به کاربرانش تجربه منفی بدهد، گوگل نخواهد بود!

جریمه شدن توسط گوگل، نتیجه یک الگوریتم بسیار تکامل یافته و دائما در حال تغییر است که گوگل از آن برای خزیدن و بازرسی وب سایت ها استفاده می کند. در حالی که برخی از اقدامات خاص وجود دارد که می تواند منجر به مجازات های فوری توسط یک کارمند Google شود.

اقدامات دیگری نیز وجود دارد که به صورت عمومی تبلیغ نمی شوند، یا برخی از آنها می توانند منجر به کاهش رتبه بندی شوند که در طول زمان اتفاق می افتد. این کار برای محافظت از گوگل در برابر وب سایت هایی است که سعی در پیشی گرفتن از آن یا دستکاری بیشتر نتایج آن دارند.

 

پنالتی گوگل

برای اطمینان از اینکه سایت شما توسط گوگل پنالتی نشود، مطمئن شوید که سایت شما دارای موارد زیر نیست:

 • نرم افزارهای که میتواند برای گوگل نقش جاسوسی داشته باشد
 • ابزارهای تبلیغاتی مزاحم (مانند پاپ آپ هایی زیاد و یا تمام صفحه) یا ویروس ها
 • لینک و یا محتوایی که از دید کاربر مخفی هستند جهت سئو کلاه سیاه در صفحه بارگذاری شده اند.
 • Cloaking (نمایش نسخه متفاوتی از یک صفحه وب به روبات های موتور جستجو)
 • تغییر مسیرهای فریب دهنده (زمانی که بازدیدکننده به طور خودکار به صفحه دیگری بدون کلیک کردن روی چیزی منتقل می شود)
 • صفحاتی که با کلمات کلیدی نامربوط بارگذاری شده اند و یا به موضوعات دیگری که وجه شباهت ندارند لینک شده اند.
 • استفاده زیاد از کلمه کلیدی در تولید محتوا
 • مقدار قابل توجهی از محتوای تکراری و کپی
 • بک لینک های اشتباه

پنالتی گوگل: هر اقدامی که یک وب‌سایت برای فریب دادن موتور جستجو انجام می‌دهد یا به نوعی به تجربه کاربر آسیب می‌رساند، ایجاد می‌شود.

جریمه شدن سایت توسط گوگل

چگونه یک سایت از جریمه و پنالتی شدن نجات پیدا کند؟

حذف پنالتی گوگل همیشه آسان نیست. مهم است بدانید که دو نوع مجازات وجود دارد:

 1. پنالتی شدن دستی
 2. جریمه های الگوریتمی

جریمه های دستی توسط یک کارمند Google صادر می شود. آنها اغلب زمانی ارائه می شوند که مشخص شود وب سایت شما کاری خلاف شرایط خدمات Google انجام می دهد. این ممکن است شامل عفونت ویروسی، پنهان سازی، تغییر مسیر یا خرید لینک باشد.

وقتی به صورت دستی سایت پنالتی شد، باید از Google درخواست تجدید نظر کنید تا وب‌سایت خود را مجدداً فهرست کند (یعنی آن را دوباره در نتایج موتور جستجو قرار دهید).

پنالتی شدن الگوریتمی سایت به صورت خودکار و بدون دخالت دستی گوگل اتفاق می افتد. اینها اغلب نتیجه یک تغییر الگوریتم طراحی شده برای رتبه‌بندی وب‌سایت‌های با ارزش بالاتر از وب‌سایت‌هایی هستند که محتوای ضعیف‌تر یا مرتبط‌تر دارند.

جریمه‌های الگوریتمی، مانند پاندا، پنگوئن و مرغ مگس خوار، ممکن است بر وب‌سایت‌هایی که محتوای کم یا تکراری، کپی پر از کلمات کلیدی، زمان بارگذاری کند یا کمبود لینک‌های ورودی دارند، تأثیر بگذارد. با این نوع جریمه، شما همچنان در جستجو رتبه بندی خواهید کرد، اما احتمالاً بسیار پایین تر.

 

اگر در خصوص سئو سایت و پنالتی شدن سایت خود به نتیجه‌ای نرسیدید،
میتوانید با تیم سئو نسخه اصلی در ارتباط باشید.

 

همیشه پنالتی نیست

فقط به این دلیل که سایت شما رتبه خود را در نتایج موتورهای جستجو از دست می دهد، به طور معمول به این معنی نیست که شما یک جریمه گوگل دریافت کرده اید.

رقابت شما هر روز در حال افزایش است و نحوه رتبه بندی گوگل برای وب سایت ها دائما در حال تغییر است. وقتی فکر می کنید ممکن است جریمه گوگل داشته باشید، در واقع ممکن است به روش های بهبود یافته بهینه سازی موتور جستجو نیاز داشته باشید.

اگر مشکوک هستید که سایت شما تحت تأثیر جریمه قرار گرفته است، تیم سئو نسخه اصلی وب سایت شما را بررسی می کند تا ببیند آیا واقعاً چنین است یا خیر.

برای سایتی که توسط گوگل پنالتی شده است، ما فوراً اقداماتی را برای بازگرداندن آن، به لطف روبات های Google انجام خواهیم داد. همچنین اگر صرفا موضوع جریمه شدن سایت نباشد و بخواهید برای کسب رتبه اول گوگل اقدام نمایید، میتوانید با نسخه اصلی در تماس باشید.

نسخه اصلی با سالها تجربه در بازاریابی اینترنتی و باهوش ترین بازاریابان اینترنتی در این زمینه در کنار شما، ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که سایت شما بر نتایج موتورهای جستجو تسلط دارد و بالاترین حجم از واجد شرایط ترین ترافیک را دریافت می کنید، همگی در عین حال امنیت شما را حفظ می کنند.

 

امتیاز خود را ثبت کنید

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here