بهترین پنل ویو اینستاگرام از مای ممبر انی بدون ریزش

0

 خرید ویو اینستاگرام یکی دیگر از دغدغه های مهم کاربران اینستاگرام است. همانطور که تقریباً همه ما و یا هر کسی که تا حدودی با اینستاگرام آشنایی داشته باشد می دانیم که هر تعداد فالوور، تعداد لایک های یک پست بیشتر باشد میزان اعتبار آن پیج بیشتر است. حال به موارد بالا ویو بالا در اینستاگرام را هم باید اضافه کنیم.

ویو اینستاگرام چیست ؟

به میزان دفعاتی که فالوورها ویدیویی که شما به اشتراک می گذارید را مشاهده می کنند ویو می گویند. در اینستاگرام شما مجاز به اشتراک گذاری ویدیوهای زیر 59 ثانیه می باشید که در زیر این ویدیوها تعداد دفعاتی که فالوورهای شما این ویدیو را دیدند را به صورت عدد به نمایش می گذارد و به این عدد ویو اینستاگرام می گویند.

اهمیت خرید ویو اینستاگرام

همانطور که گفتیم ویو یا بازدید بخشی مهم در آمارهای اینستاگرام می باشد و همین مورد باعث می شود خیلی ها با خرید ویو اینستاگرام آمار ویوی پیج خود را بالا ببرند تا برای پیج شان اعتباری باشد و باعث رونق کس و کارشان بشود.

در میان پست هایی که می شود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت ویدیوهای یک دقیقه ای و پست های IGTV که مدت زمان آنها 60 دقیقه می باشد دارای اهمیت زیادی می باشد زیرا در زیر این ویدیوها به جز آمار مربوط به تعداد لایک و کامنت تعداد بازدید فالوورهای شما از این ویدیو را هم به اشتراک می گذارد. در ضمن در بیشتر موارد یک ویدیو خیلی بیشتر از عکس یا متن باعث جذب کاربران می شود.

از آنجایی که نمیشود کسی را مجبور به بازدید از پیج و دیدن ویدیوها کرد خرید ویو اینستاگرام یکی از راه های ساده برای افرادی است که به دنبال ارتقا زودتر کسب و کار و پیجشان می باشند.

مزایای خرید ویو اینستاگرام

وجود فالوور بالا این انتظار را برای دیگر کاربران نیز به وجود می آورد که ویدیوهای شما نیز باید ویوی بالایی داشته باشد. در غیر این صورت فالوورهای شما فیک به نظر می رسند. یکی از راه های حل این ماجرا خرید ویو اینستاگرام می باشد. به اشتراک گذاشتن ویدیوها و تولید محتوا خاصی بدون اینکه کپی باشد کار بسیار بسیار سختی می باشد. همینطور شما نیاز دارید که عده قابل ملاحظه ای برسد تا ویوی پست شما بالا برود و پست تان را به دیگر کاربران نشان دهد.

پس با خرید ویو اینستاگرام میتوانید نیم بیشتر راه را بروید و در مقایسه با رقبا خود را متمایز کنید و کسب و کارتان را ارتقا دهید. وقتی کاربری به تازگی پیج شما را ببیند و متوجه ویوی بالای پست ها و ویدیوهایتان بشود بی شک به یکی از دنبال کنندگان شما تبدیل می شود و هر پست دیگری بگذارید را تبدیل می کند و ویدیوهای شما را بازدید می کند.

در ادامه به مزایای دیگر خرید ویو اینستاگرام اشاره خواهیم کرد.

افزایش اعتبار استوری و ارزش ویدیو استوری شما

اگر تعداد بازدیدهای استوری های ویدیویی شما بالا باشد نشان از این است که کاربران پست های پیج شما بارها دیدند و به اشتراک گذاشتند. این بارها دیده شدن به معنی جالب و قابل دیدن بودن استوری های پیج شما می باشد. کاربران اینستاگرام تمایل زیادی به دیدن استوری هایی دارند که توسط کاربران دیگر بارها بازدید شده اند. پس وجود ویو بالا در ویدیوهای شما باعث جذب کاربران دیگر می شود و در آخر ارزش و اعتبار پیج شما بالا می رود.

ویو استوری

بالا رفتن تعداد لایک واقعی

وقتی کاربران با ویدیویی روبرو می شوند که تعداد ویو بالایی دارند بی شک آن را دنبال می کنند و دیگر پست ها را هم لایک خواهند کرد و در نتیجه شما به لایک های واقعی دست پیدا می کنید و این یک موفقعیت بسیار مهم می باشد.

پست شما وارد اکسپلور می شود

یکی دیگر از مزایای خیلی مهم خرید ویو اینستاگرام این است شما را به اکسپلور وارد می شوید.

یکی از الگورتیم های مهم اینستاگرام این است که اگر پستی که به اشتراک می گذارید در ساعتهای اولیه بازدید خوبی داشته باشد. به راحتی می توانید وارد اکسپلور بشوید و پست تان به کاربران خیلی بیشتری که حوزه کاری شما را دنبال می کنند نشان خواهند داد. در قسمت اکسپلور هر ویدیو بعد از اتمام ویدیو قبلی پخش خواهد شد در نتیجه بدون نیز به اینکه کاربر حتما دنبال کننده شما باشد از این طریق می تواند ویدیوهای شما را ببیند و در صورت جذب شدن دنبال کننده واقعی برای شما خواهد شد. پس ورود به اکسپلور یک امتیاز بسیار مهمی برای پیج شما می باشد و راه شما را به راحتی هموار خواهد می کند.

بالا رفتن فالوورواقعی در اینستاگرام و رونق کسب و کار

بارها گفتیم که وقتی کاربری با ویوی بالای پست های پیج شما مواجه می شود ترغیب به دنبال کردن شما می شود. در نتیجه به یک دنبال کننده واقعی تبدیل می شود که لایک ها و بازدیدهای واقعی برای پیج شما به ارمغان می آورد. پس خرید ویو اینستاگرام به دریافت خرید فالوور اینستاگرام و لایک واقعی برای پیج شما ختم می شود. اگر در بیو اینستاگرام حد آدرس وب سایت یا دیگر صفحات مجازی خود را درج کنید کاربران ترغیب به دنبال کردن دیگر صفحات و وب سایت های شما می شوند. همه اینها دلیلی بر رونق کسب و کار و ارتقا کاری شما می باشد.

نکته ای در خرید ویو اینستاگرام

به همان میزان که شبکه های اجتماعی ای مانند اینستاگرام در بین مردم گسترش پیدا می کنند و مطرح می شوند یکسری سایت هایی نیز هستند که اقدام به خرید و فروش فالوور، لایک و ویو اینستاگرام می کنند. در هنگام خرید ویو اینستاگرام از چنین سایت هایی سعی کنید که به میزان کافی تحقیق انجام دهید و اطلاعات خود را بالا ببرید. زیرا خرید ویو اینستاگرام از سایت های نامعتبر باعث مشکل برای پیج شما خواهد شد. حتی گاهی تمام زحمات شما را به باد خواهد داد. پس در قدم اول خرید ویو اینستاگرام حتما به تعرفه خرید، میزان رضایت خریدار و غیره را حتما بررسی نمایید و بعد اقدام به خرید کنید

سخن آخر

در این مقاله به طور مفصل برای شما راجب به مزایا خرید ویو اینستاگرام صحبت کردیم. همچنین تاثیری که بازدید بالا پست هایتان بر روی ارتقا پیج و کسب و کار شما دارد را نیز توضیح دادیم. امیدوارم این مقاله برایتان مفید بوده باشد.

بیشتر بخوانید: سئو یوتیوب

امتیاز خود را ثبت کنید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید