منو بشناس، نوشته میرا، از شروع کسب و کار تا موفقیت

منو بشناس، نوشته میرا، از شروع کسب و کار تا موفقیت

 میرا،منو بشناس! در تمام جوامع بشری، کتاب هایی برای موفقیت، با نویسندگی بزرگان بین المللی، چاپ و نشر داده شده است. در مجموع، محوریت آن، موفقیت و پیروزی در قالب داستان های جذاب و یا راهکارهای طبقه بندی شده در این مهم، میباشد.

   زمانی رسید که به فراخور شرایط زندگی، خواننده اینگونه کتاب ها شدم. هدف من موفقیت در کار و زندگی بود. کتابهای زیادی از نویسندگان مطرحی را مطالعه نمودم، اما با هر خط، از مسیر موفقیت خود فاصله میگرفتم. سالها گذشت و این بازی زندگی بود که من را به بازیگری در آن اجبار کرد. شکست، تنها ثمره ی این دوران و از بیست تا سی سالگی ام بود و شاید روزی از این ده سال خاطراتی را مکتوب بسازم.
   نمودار سینوسی زندگی ام رو به افول بود، یاس، نا امیدی، شکست های پیاپی، جفا و هر فعل منفی که فکر میکردم، نسیب من می شد. روزی در جایی قرار گرفتم که حتی در بدترین شرایط هم فکرش را نمیکردم. بهترین تعبیر میشود از قعر چاه در ظلمت و سیاهی نام برد.
اما این پایان قصه نبود!
   اساس شروع نوشتن منو بشناس، داستان خورشیدی بود که غروب کرده بود و قصد بازگشت هم نداشت ولی من از همان تاریکی بلند شدم. شاید رسیدن به پایان، تنها کلید آغاز راه موفقیت بود.
   کتاب هایی که در گذشته خواندم به یاری ام آمدند و داستان های آنان چاره ساز شد. در اوج بی پولی و ضعف مالی، اقدام به تاسیس یک شرکت نمودم. موج های منفی با سرعت هرچه تمام تر به سمت من روانه گشتند، حتی بیشتر از قبل. اما من به این باور رسیده بودم که سرنوشت، چیزی جز تصور و افکار خود بر زندگی نخواهد بود. گوشهایم را بستم و تنها به راه موفقیت چشم دوختم.

دوباره و این بار محکم تر شکست خوردم!!!

   اما من قوی تر از هر زمانی بودم، به جای سکوت و بهت، دنبال علت آن گشتم. چرا باید با این کوله باری از تجربه، باز نیز شکست بخورم! این پایان ماجرا نیست و پس از کشف آن علت، سعی بر نوشتن آن برآمدم.
منو بشناس” کتابی در خصوص برندینگ در ایران، با رویکرد بومی و بر اصل شناخت درونی خود (نسخه اصلی هر شخصیت)، حاصل آن دوران است.
من میرا، نویسنده “منو بشناس” از سری مجموعه کتاب های نسخه اصلی هستم و سعی نمودم در این کتاب، راه کارهای شروع یک کسب و کار را با مختصات ایرانی بودن آن شرح دهم. در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر، نسبت به خرید و دانلود کتاب منو بشناس، اقدام فرمایید.
هر چه در سر، نوشتی، سرنوشت تو خواهد شد.
موفق بسازید، میرا

خواندن مقاله کوتاه “صفر تا صد” میتواند برای شما که میخواهید کسب و کار خود را از نو شروع کنید مفید واقع شود.

دیدگاهتان را بنویسید:

الگوریتم میرا
مقالات اموزشی
H Mira

الگوریتم میرا

الگوریتم به شیوه ی میرا دقیقا مجموغه ای از روش های با ثباتی است که سبب افزایش فروش میشود. همانطور که الگوریتم در ریاضی به

مطالعه بیشتر »
۶ ایده طلایی برای کسب و کار
موفقیت در کسب و کار
“پروژه تبلیغات” به سبک میرا
ایده برای طراحی و بیلبورد تبلیغاتی
4 راه برای توسعه وبسایت