معرفی محصولات اتک پلاست

0

اتک پلاست ، اولین شرکت پلیمری دارنده تندیس رضایتمندی مشتری

دارنده نشان منتخب محصولات پلیمری از وزارت صنعت و معدن

مجموعه تولیدی اتک پلاست از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه تولید و توزیع انواع محصولات نایلونی آغاز کرد و همواره با تولید و توزیع محصولات متنوع خود شامل انواع کیسه فریزر ، کیسه زباله ، نایلکس ، سفره یکبارمصرف و کیسه زباله های بند داردر جهت ارائه محصول باکیفیت به مشتری و در جهت حفظ محیط زیست تلاش مضاعفی داشته است.

تمامی محصولات اتک پلاست در محیطی کاملا بهداشتی و با بکارگیری ماشین آلات مدرن تولید و بسته بندی می شوند. همچنین رعایت اصل مشتری مداری و حفظ مستمر رضایت مشتریان از اصول اساسی و خط مشی مجموعه تولیدی اتک پلاست می باشد. به دلایل فوق حوزه جغرافیایی مشتریان اتک پلاست به کشورهای همسایه و فراتر از آن گسترش پیدا کرده است.

محصولات تجزیه پذیر اتک پلاست در دسته های زیر بصورت انبوه تولید و توزیع می شود :

  • سفره های یکبارمصرف پرفراژدار بسته بندی شده بصورت رولی و جعبه ای

سفره های یکبارمصرف اتک از بهترین مواد اولیه تجزیه پذیر و با کیفیت بالا و تجزیه پذیر پتروشیمی تولید و بسته بندی شده است. تمامی سفره های یکبارمصرف اتک پلاست طوری طراحی و بسته بندی شده اند که رضایت مشتری را بهمراه داشته باشند. از مهمترین ویژگی های سفره های یکبارمصرف اتک پلاست ، راحتی استفاده و تجزیه پذیر بودن آن است.

  • کیسه های فریزر پرفراژ دار در بسته بندی های رولی و جعبه ای

کیسه های فریزر اتک پلاست هم با رعایت اصل تجزیه پذیری و کسب رضایت حداکثری مشتریان تولید و بسته بندی و بصورت انبوه در ایران و کشورهای دیگر توزیع می شود. در فرایند تولید کیسه فریزر های رولی اتک از مستربچ های شفاف و درجه یک استفاده شده است. کیسه های فریزر مجوز سیب سلامت را هم دارا می باشند. علاوه بر مزایای فوق کیسه های فریزر رولی بصورت رول با لوله وسط می باشند تا مصرف کنندگان عزیز براحتی از این محصول استفاده نمایند.

  • کیسه های زباله  پرفراژ دار در بسته بندی های رولی و جعبه ای

کیسه های زباله پرفراژ دار اتک در جهت حفظ محیط زیست  در فرمولاسیون تولید طوری تولید شده اند که طی حداکثر 5 سال تجزیه شده و به دی اکسید کربن تبدیل شوند. در تولید این محصول هم از مستربچ های باکیفیت و درجه یک خارجی استفاده شده است. کیسه های زباله رولی اتک مخصوص سازمانها و مشتریان پرمصرف در سه سایز کوچک ، متوسط و بزرگ متناسب با نیازمندیهای مشتریان تولید و بسته بندی شده است.

  • کیسه های زباله بند دار بسته بندی شده بصورت جعبه ای

کیسه زباله بند دار یک محصول فوق العاده مشتری پسند و متناسب برای کاربردهای مختلف در اماکن عمومی و خصوصی می باشد. از ویژگی های بارز این محصول قابلیت کشسانی بالا ، تحمل وزن بیشتر و مستحکم بودن آن است. این محصول در بسته بندی بصورت جعبه ای و در چهار سایز کوچک ، متوسط ، بزرگ و خیلی بزرگ طراحی و تولید شده است.

 اين محصول هم مجوز سيب سلامت و استاندارد را كسب كرده و همچنين بصورت رول داخل جعبه قرار گرفته و ابعاد اين جعبه فضاي كمي را اشغال ميكند و همين موضوع باعث ميشود تا آخرين قطعه بصورت بهداشتي از جعبه خارج شده و به راحتي در باكس آشپزخانه بدون به هم ريختگي ميتوان از اين محصول استفاده كرد .

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید